Riccardo Tisci x NikeLab Dunk Lux Chukka

Jakiś czas temu świat obiegła informacja o tym, że Riccardo Tisci szykuje nowe projekt wraz z NikeLab. Dziś już możemy dokładnie opowiedzieć o produkcie przygotowanym przez włoskiego designera, który kiedyś pracował jako dyrektor kreatywny domu modowego Givenchy. Wspólnymi siłami, Riccardo Tisci i NikeLab stworzyli wariację na temat kultowego modelu z portfolio oregońskiego koncernu – Nike Dunk. Z uwagi na fakt, kogo zaproszono do kooperacji i że buty sygnowane są przez NikeLab, projekt ma charakter ekskluzywny. Dlatego zdecydowano się, że będzie to wersja Lux Chukka.

Wysokiej jakości skóra, przeskalowany Swoosh i wybite logo

Nowe wydanie Nike Dunk w wersji Lux Chukka to świetnie prezentujące się obuwie, w którym wykorzystano najwyżej jakości skórę naturalną. Cholewka w jednolitym kolorze jest średniej wysokości. Minimalistyczna sylwetka ozdobiona jest powiększonym bocznym Swooshem, co stanowi znak rozpoznawczy Riccardo, jeśli chodzi o współpracę z marką Nike. W tylnej części uppera znajduje się specjalne wybite logo, które podkreśla luksusowy charakter projektu.

Buty pojawią się w trzech wersjach kolorystycznych: białej z czarnym Swooshem, białej z czerwonym Swooshem oraz czarnej z białym Swooshem. Premierę najnowszego efektu współpracy między Riccardo Tisci i NikeLab wyznaczono na 9 lutego.

Źródła zdjęć: http://sneakernews.com/2017/02/06/riccardo-tisci-nikelab-dunk-lux-chukka-release-date-info/, https://hypebeast.com/2017/2/riccardo-tisci-nikelab-dunk-lux-chukka-closer-look

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.