adidas Stan Smith Premium Leather

W latach siedemdziesiątych zadebiutowały jako buty tenisowe z podobizną słynnego gracza Stana Smitha. Dziś mają status kultowych butów lifestylowych, a każda nowa wersja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czym tym razem zaskoczą nas twórcy modelu adidas Stan Smith?

Zawsze w trendach

Są w świecie mody takie rzeczy, które przez długie lata utrzymują się na szczytach list z trendami. Buty adidas Stan Smith niewątpliwie do nich należą. Do sprzedaży weszły w 1971 roku, kiedy niemiecki brand podpisał kontrakt z czołowym graczem tenisa ziemnego – Stanem Smithem. Jak się okazuje, jego nazwisko na zawsze związało się z marką i tym modelem buta, bo po dziś dzień na większości wariantów kolorystycznych pojawia się jego podobizna oraz nazwisko. A wariantów było już sporo, bo buty szybko wyszły z kortów na ulice, by podbić jeszcze szersze rzesze fanów. Dziś, gdy klimat retro pojawia się w modzie sportowej coraz częściej, adidas Stan Smith stają się bardzo pożądane. Nie dziwi więc, że marka wychodzi do swoich klientów z kolejnym, unikatowym projektem.

Adidas Stan Smith Premium Leather

Jak mówią specjaliści – te buty podczas swojej długoletniej obecności na rynku miały już całą masę wersji zarówno materiałowych, jak i kolorystycznych, jednak pierwszy raz pojawiają się w tak luksusowej opcji. To nie jest zwykły chwyt marketingowy, o czym przekonamy się, gdy tylko spojrzymy na nowość w rodzinie Stan Smith. Kolor czarny nieczęsto miał okazję gościć na ich cholewce, a to już podnosi ich rangę jako bardzo wyjątkowych. Dodatkowo całość wykonana jest z wysokogatunkowej skóry, miękkiej i giętkiej skóry. Ta również po raz pierwszy została wykorzystana przez twórców tego modelu.

Minimalizm jest w cenie

Wygląd najnowszych adidas Stan Smith z pewnością przypadną do gustu wielbicielom minimalizmu. Czarna cholewka kontrastuje z białą podeszwą, tworząc ciekawy, ale też uniwersalny efekt. Jednak siła tych butów tkwi w ich jakości, o której mówi się od samego początku. Design idzie tu w parze z precyzją wykonania, a przez to mamy do czynienia z naprawdę wyjątkowym modelem.

[productsCarousel shop=”galeriamarek” keywords=”stan smith” brands=”adidas”]

Czy będzie to kolejny wielki hit adidasa? Okaże się niebawem, jednak sądząc po wcześniejszych sukcesach tej tenisowej linii butów od niemieckiego koncernu, można spodziewać się podwyższenia poprzeczki dla następców adidas Stan Smith Premium Leather. Tam, gdzie minimalistyczny design łączy się z wysoką jakością wykonania, tam z pewnością pojawi się cała rzesza fanów.

Fot.: http://sneakernews.com/2017/02/05/adidas-tumbled-leather-stan-smith-black-white-bb0037/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.