NikeLab odświeżyło model Aqua Sock 360

Ekipa NikeLab, słynąca z ekskluzywnych projektów, zabrała się za przywrócenie do życia butów Nike Aqua Sock 360, stworzonego dla amatorów sportu wodnego modelu z 1987 roku. Specjaliści od limitowanych edycji obuwia zapowiedzieli, że w maju na rynek trafią trzy kolorystyki.

Meshowa cholewka, regulowany pasek i trzyczęściowa podeszwa

Aqua Sock 360 przez długi czas nie były obecne na rynku, jednak NikeLab postanowiło dać tym nietuzinkowym butom jeszcze jedną szansę, przywracające je w nowoczesnej wersji. Nowe wydanie bazuje na dwóch modelach z portfolio oregońskiego koncernu, a projektanci wykorzystali tutaj wiele ciekawych rozwiązań. Upper butów to świetnie dopasowująca się do stopy konstrukcja. Cholewka jest cienka i została wykonana z dwuwarstwowego meshu. Na materiale znajdują się drobne perforacje, które ułatwiają cyrkulację powietrza. Na cholewce umieszczono również regulowany pasek z gumy, który można było już oglądać w modelu Aqua Sock II. Niesztampową cholewkę osadzono na trzysegmentowej podeszwie ze sprężystej pianki. Podzielenie podeszwy na trzy części sprawia, że buty umożliwiają wykonywanie jak najbardziej anatomicznie naturalnych ruchów.

NikeLab wypuściło na razie trzy kolorystyki, jednak niewykluczone, że niebawem pojawią się także inne warianty kolorystyczne. NikeLab Aqua Sock 360 dostępne są w wybranych sklepach od 4 maja.

Źródła zdjęć: http://store.nike.com/lu/en_gb/pd/nikelab-aqua-sock-360-qs-shoe/pid-11672137/pgid-12014298?ref=https%253A%252F%252Fwww.google.pl%252F, https://www.eukicks.com/on-foot-nikelab-aqua-sock-360-qs-hyper-turquoise/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.