Puma w Kalifornii, czyli Stampd x Puma Trinomic Woven

Puma po raz kolejny nawiązała współpracę z pochodzącym z Kalifornii brandem Stampd. Połączenie sił sprawiło, że na sklepowe półki trafił model Puma Trinomic Woven w trzech wersjach kolorystycznych.

Specjalna tkanina, system Trinomic i minimalistyczne wzornictwo

Efektem współpracy Pumy z kalifornijskim labelem są buty z niesztampowym systemem wiązania, nawiązującym nieco do komfortu, jaki daje obuwie wkładane. Cholewkę modelu wykonano ze specjalnych włókien, które można uznać za odpowiednik Primeknitu (adidas) czy Flyknitu (Nike). Zastosowana tkanina prezentuje się bardzo ciekawie, jest lekka i przewiewna. Designerzy stworzyli przyjemną dla oka i stopy sylwetkę w minimalistycznym stylu. Górna cześć buta została postawiona na podeszwie amortyzującej podeszwie wewnętrznej, znanej z wcześniejszych projektów. Za absorpcję wstrząsów w tym modelu odpowiada sprawdzony system Trinomic.

Prezentowane w niniejszym wpisie buty już pojawiły się w oficjalnej sprzedaży. Stamptd x Puma Trinomic Woven, jak zostało już wcześniej wspomniane, dostępne są w trzech kolorystykach: czarnej, szarej oraz białej.

Źródło zdjęć: https://www.kickz.com/se/catalog/product/id/1768891

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.