adidas Consortium x Undefeated x colette

adidas Consortium x Undefeated x colette

Rok 2017 będzie dobrym okresem dla wszystkich fanów obuwia sygnowanego trzema paskami. Jakiś czas temu niemiecki brand ogłosił start projektu Sneaker Exchange, oznaczającego serię kooperacji z najpopularniejszymi sklepami sneakersowymi na świecie. Można już przedstawić pierwsze efekty realizacji tego niebanalnego pomysłu.

Nietuzinkowe dzieło trzech zdolnych ekip

Adidas zaprosił do współpracy Undefeated z Los Angeles oraz colette z Paryża. Na warsztat wzięto buty adidas EQT Support 93 oraz Campus 80s. W przypadku pierwszego modelu wykorzystano ciemne kolory, tworząc dość minimalistyczną wersję popularnego produktu marki adidas. Połączenie granatu i czerni na cholewce prezentuje się świetnie, tworząc kontrast dla białej podeszwy. W Campusach zdecydowano się na białą cholewkę, której uroku dodają niebieskie akcenty. Wyjątkowość tego wydania podkreśla nierzucający się w oczy branding wszystkich trzech firm.

Dzieło, będące owocem współpracy marki adidas oraz sklepów Undefeated i colette, zadebiutowało 19 stycznia w sklepach biorących udział w projekcie, a od 28 stycznia buty dostępne są w szerszej sprzedaży.

fot. http://www.theillest.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.