Nowy skateboardingowy hit – adidas Lucas Premiere

adidas-skateboarding-lucas-premiere-adv-pk-3

Są czarne, minimalistyczne i bardzo niepozorne, jednak mimo swej skromności pretendują do miana hitu, wśród butów skateboardingowych oczywiście! Już pierwszego lutego adidas wypuści na wielki świat swój kolejny model obuwia przeznaczony na deskę. Jakie są adidas Skateboarding Lucas Premiere i dlaczego mają szansę na sukces?

adidas Skateboarding Lucas Premiere

Zaproszenie do świata skateboardingu

Jak wiadomo, niemiecki koncern sportowy specjalizuje się w projektach do uprawiania poszczególnych sportów. Ogromnym hitem ubiegłego roku okazały się takie modele, jak adidas Tubular czy adidas Ultra Boost, w których biega cały świat. Jednak o linii skateboardingowej mówi się niewiele, a jeśli w ogóle to dopiero wtedy, gdy na czasie jest prawdziwa rewolucja! Tak też stało się w przypadku adidas Skateboarding Lucas Premiere, które już za chwilę trafią do sprzedaży. Sprawdźmy, co w nich wyjątkowego!

Primeknit + znane nazwisko

Te najnowsze sneakery adidasa to perfekcyjne połączenie jakości z funkcjonalnością. Sylwetka przypomina dawne, archiwalne projekty marki przeznaczone dla skaterów. But jest płaski, ma charakterystyczną dla butów na deskę podeszwę. Rewolucyjna jest w tym wypadku cholewka, którą wykonano z materiału Primeknit. Buty, które wyglądają i dopasowują się do stopy jak skarpetki to wielki hit street wearu. Jednak w przypadku adidas Skateboarding Lucas Premiere, poza świetnym designem z pomocą Primeknit uzyskuje się ponadprzeciętną funkcjonalność. Materiał ten jest elastyczny, ale stabilnie trzyma stopę, dzięki czemu poruszanie się na desce jest dużo łatwiejsze. Wszystkie te zalety z pewnością wystarczyłyby za ich rekomendację. Adidas jednak postanowił poprzeć swój model opinią specjalisty.

Skateboarding Lucas (Puig) Premiere

Lucas (Puig) Premiere

Za tym projektem stoi nie kto inny, jak Lucas Puig. Mistrz deski znany na całym świecie, pochodzący z Francji. Jego kariera rozwija się już od 15 lat i najwyraźniej przyszedł czas na pierwszy poważny kontrakt z marką obuwniczą. Nie ma co ukrywać, że nie ma lepszego sposobu na wylansowanie trendu od skojarzenia go ze znaną postacią. Tym tropem poszli specjaliści adidasa, a wyniknęła z tego bardzo ciekawa współpraca, ponieważ za jakością i komfortem adidas Skateboarding Lucas Premiere przemawia głos autorytetu i praktyka.

Warto dodać, że ten model buta sprawdzi się nie tylko na desce. Jeśli jesteś fanem nowojorskiego stylu, to te buty z pewnością przydadzą ci się w tworzeniu unikalnych stylizacji! W sprzedaży już od 1. Lutego.

fot. https://hypebeast.com/2017/1/adidas-skateboarding-lucas-premiere-adv-pk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.