Urbanpeople x Kangaroos Coil-R1 „Glacier”

Dzisiejszy news przeznaczony jest dla miłośników niesztampowych projektów i ciekawych kooperacji, bowiem dotyczy on owocu współpracy szwajcarskiego sklepu Urbanpeople i marki Kangaroos. Ekipy wzięły na warsztat model Coil-R1 i przygotowały dla niego całkowicie nowe wcielenie, które bez wątpienia podbije serca wielu sneakherheadów.

Szwajcarskie lodowce, Glacier Express i dedykowane dodatki

Inspiracją dla nowego projektu były szwajcarskie lodowce, dlatego designerzy postanowili stworzyć buty prezentujące różne odcienie niebieskiego. Cholewka nowej wariacji na temat Coil-R1 została wykonana ręcznie w fabryce znajdującej się na terenie Niemiec. Projektantom bardzo sprawnie udało się połączyć odcienie niebieskiego z czarnymi akcentami i białą podeszwą, która stanowi kontrast dla koloru bazowego. Wspólny projekt Urbanpeople i Kangaroos wyróżnia się dbałością o nawet najmniejszy detal. Świadczy o tym chociażby nawiązanie do Glacier Express, które widoczne jest w postaci niewielkich tłoczeń w tylnej części buta. Niebanalne są też wkładki, których stylistyka również wpisuje się w główny motyw.

Oficjalna premiera tych wyjątkowych kicksów została zaplanowana na 27 maja. Buty będą dostępne w zestawie z czterema parami sznurówek, skarpetkami oraz dedykowaną torbą.

Źródło zdjęć: https://www.sneakerfreaker.com/sneakers/urbanpeople-com-x-kangaroos-coil-r1-glacier/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.