Streetballowe wcielenie Air Jordan 1 High OG

Jordan Brand słynie nie tylko z produkcji basketowego obuwia, ale również z działalności mającej na celu promowanie koszykówki. Jednym z przejawów takiej działalności jest organizowany co roku w Paryżu turniej Quai 54, na którym pojawiają się miłośnicy streetballu z różnych zakątków świata. Quai jest prestiżowym wydarzeniem, więc marka na każdej edycji prezentuje dedykowane temu wydarzenie modele sneakerów.

Zamszowa cholewka i czerwono-niebieskie wstawki

Quai 54 to turniej, na którym można podziwiać nie tylko umiejętności zawodników, ale również specjalne wydania butów Jordan. W tym roku firma przygotowała między innymi nowe oblicze dla kultowych Air Jordan 1. W projekcie wykorzystano cholewkę z czarnego zamszu, który wzbogacono o czerwone i niebieskie akcenty. Z racji tego, że jest to wydanie powstałe z okazji tegorocznego turnieju, na sylwetce umieszczono specjalne logo.

Air Jordan 1 High OG „Quai54” zadebiutuje w dniu rozpoczęcia turnieju, czyli 8 lipca. Kolekcja Quai 54 obejmuje jednak nie tylko te kicksy, ale również wariacje na temat Air Jordan XXX1 Low oraz Jordan Formula. Na razie nigdzie nie pojawiła się informacja, że obuwie będzie dostępne w Polsce, ale każdy, komu podobają się prezentowane na poniższych zdjęciach sneakery, powinien uważnie śledzić wszystkie newsy na ten temat.

Źródło zdjęć: https://solecollector.com/news/2017/07/air-jordan-1-quai-54-release-date-ah1040-054

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.